Bolesławiec City Center

Wielu mieszkańców Bolesławca zapewne nie może doczekać się otwarcia nowego centrum handlowego Bolesławiec City Center. Będzie to z pewnością ciekawy obiekt, zarówno pod względem architektonicznym jak i oferty. Znaleźć tutaj będzie można bowiem nie tylko wiele markowych sklepów, ale restauracja. Wielką zaletą centrum jest oczywiście jej lokalizacja – ścisłe centrum miasta (ul. Asnyka). Aby do BCC dotrzeć z rynku potrzeba jedynie 2-3 minuty spaceru.

Sprawdziliśmy dokładniej co będzie znajdować się w centrum. w Bolesławiec City Center można będzie zrobić zakupy w ponad 40 sklepach-butikach, ale można będzie także zaopatrzyć się w produkty spożywcze w markecie. Czy będzie także elektronika? Jak najbardziej!

Dla handlowców na pewno interesujące będą informacje o firmie odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu. Po ofertę wynajmu powierzchni należy zwracać się do Peppercorn Properties.

Czy to centrum na pewno powstanie? Wydaje się, że otwarcie Bolesławiec City Center na dzień dzisiejszy nie jest zagrożone. Budowa idzie dobrze, a firma stojąca za inwestycją (ALTAN) posiada duże doświadczenie na rynku nieruchomości i nie jest to bynajmniej jej pierwszy projekt.